Úvodní článek

17. května 2017 v 15:29 | Berilis
Vítejte...

Na koleni.
Obvykle píšu na koleni - ve vlaku, v práci, ve škole, v lese, v tramvaji, v autobuse. Jsem totiž líná a zapomětlivá, tak nenosím sebou obvykle podložku. A když jí mám stejně mě obvykle nic nenapadne. Nejsem žádný velký spisovatel, nestudovala jsem žádné žurnalistické školy, asi tak jako většina lidí tady. Ale baví mě psát. A občas bych byla i ráda, kdybych nezakládala své úvahy jen do šuplíku (je už trochu plný a nejde dovřít, nerada bych namáhala kování více než je zdrávo, neboť než se donutím jej vyměnit, vždycky se půl roku přemlouvám). Nejsem už nejmladší (nejstarší asi taky ne).
Zdaleka se nebude blog týkat pouze mého oboru, ale pravděpodobně se k tomu občas svezeme. Každý vidíme ten svět nějakou optikou, často optikou oboru, ve kterém jsme zapojeni. To taky není špatně. Není nás zatím tak mnoho, a netuším, kolik s nich si píše blog ( na prvenství nepomýšlím).

Budu- li upřímná, je jedna ku 150 šance, že tento blog bude mít delší trvání než tři měsíce. Vsaďte si, určitě vyhrajete (tento slogan nepodporuje hazardní hraní, upozorňujeme, že hraní sázkových her může být návykové).


No a to by snad na úvod i stačilo.
Četli jste Himmlerovu kuchařku?
Jestli ne, tak doporučuji. A jestli ano, možná si vzpomenete na tuto větu:

Proslov má být jako ženké šaty - dost dlouhý, aby vše obsáhl a dost krátký aby zaujmul.

Myslím, že tohle je skoro večerné roba.

Berilis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama